Formy współpracy

Dla Darczyńcy

Jeśli chcesz wspomóc rozwój talentów i wesprzeć finansowanie Indywidualnego Programu Rozwoju podopiecznych domu dziecka oraz dzieci i młodzieży z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej, prosimy o dokonanie wpłaty na konto Fundacji:
95 1140 2004 0000 3002 8018 0049

Dla Mecenasa

Fundacja Odkrywania Talentów i Rozwijania Pasji DA VINCI pomaga dzieciom i młodzieży będącym w trudnej sytuacji materialnej w odkrywaniu talentów i rozwijaniu pasji.

Możesz zostać Mecenasem – opiekunem jednego z podopiecznych Fundacji, finansując jego Indywidualny Program Rozwoju. Możesz zdecydować się na sfinansowanie kilku programów stając się Mecenasem kilkorga podopiecznych Fundacji.

W zamian za wsparcie finansowe Mecenas otrzymuje:

• Raport z realizacji działań wykonanych przez Fundację w ramach współpracy.
  • Bieżący dostęp do informacji dot. realizacji działań podjętych przez Fundację w ramach współpracy.
  • Informację o Mecenasie zamieszczoną na stronie internetowej Fundacji w zakładce: Aktualności.
  • Logotyp Mecenasa umieszczony na stronie internetowej Fundacji w zakładce: Partnerzy.

Dla Sponsora

Fundacja Odkrywania Talentów i Rozwijania Pasji DA VINCI przygotowuje i realizuje Indywidualny Program Rozwoju dla dzieci i młodzieży, organizuje Kongres Talentów, prowadzi wszechstronną działalność edukacyjną.

Możesz zostać Sponsorem Fundacji uczestnicząc w stałym, cyklicznym bądź okresowym finansowaniu jej działalności statutowej lub poszczególnych działań.

W zamian za wsparcie finansowe Sponsor otrzymuje:

• Raport z realizacji działań wykonanych przez Fundację z funduszy uzyskanych od Sponsora.
  • Bieżący dostęp do informacji dot. przebiegu realizacji działań podjętych przez Fundację w okresie współpracy.
  • Informację o Sponsorze zamieszczoną na stronie internetowej Fundacji w zakładce: Aktualności.
  • Logotyp Sponsora umieszczony na stronie internetowej Fundacji w zakładce: Partnerzy.
  • Logotyp Sponsora umieszczony w materiałach promocyjnych Fundacji wykonanych w okresie współpracy.

CSR

Fundacja Odkrywania Talentów i Rozwijania Pasji DA VINCI działa na rzecz społeczności lokalnych i zmniejszania nierówności społecznych wynikających z dostępności do różnych form edukacji poprzez pomoc zwłaszcza najuboższym i najbardziej potrzebującym dzieciom i młodzieży w odkrywaniu talentów i rozwijaniu pasji kształtujących ich indywidualne wybory życiowe, a być może także zawodowe.

Jeśli Twoja Firma działa zgodnie ze strategią społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) i w swoich działaniach dobrowolnie uwzględnia interesy i potrzeby społeczne, zwłaszcza edukacyjne i rozwojowe dzieci i młodzieży – proponujemy różne formy współpracy:

• Sponsorowanie Indywidualnego Programu Rozwoju dzieci i młodzieży oraz innych działań edukacyjnych organizowanych przez Fundację.
  • Objęcie Patronatem i finansowanie projektów prowadzonych przez Fundację.
  • Pomoc w projektach prowadzonych przez Fundację.
  • Organizowanie konkursów dla podopiecznych Fundacji.
  • Wolontariat pracowniczy.
  • Przekazanie odsetka z dochodu Firmy na działalność statutową Fundacji.