Dla Ucznia

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w Indywidualnym Programie Rozwoju, podczas którego wspólnie odkryjemy Twoje talenty, wybierzemy najważniejszy z nich i pomożemy Ci go rozwinąć oraz przerodzić w Twoją największą pasję.

EDUKACJA

Wspólnie odkryjemy Twoje talenty i wybierzemy najważniejszy dla Ciebie talent naukowy, sportowy lub artystyczny. Przygotujemy dla Ciebie Indywidualny Program Rozwoju.

ROZWÓJ

Twój Indywidualny Program Rozwoju obejmie cykl zajęć z danego przedmiotu oraz konsultacji motywacyjnych. Dzięki niemu rozwiniesz swoje zdolności i cechy osobowe.

PASJA

Przebieg Indywidualnego Programu Rozwoju będziemy monitorować i dopasowywać do Twoich możliwości i postępów. Pomożemy Ci Twój talent przerodzić w pasję.

Oferujemy:

Diagnozę uzdolnień kierunkowych i cech osobowych.

Program indywidualnych zajęć dydaktycznych z wybranego przedmiotu wiedzy, artystycznego lub sportowego – opracowany specjalnie dla Ciebie.

Cykl indywidualnych zajęć dydaktycznych z wybranego przedmiotu.

Materiały oraz przygotowanie do konkursów z danego przedmiotu pod opieką nauczyciela prowadzącego.

Konsultacje motywacyjne ze specjalistą, mające na celu wzbudzenie w Tobie entuzjazmu wybranym przedmiotem i inspiracji do działania.

Projekt indywidualny, który zrealizujesz z wybranego przedmiotu w dowolnej formie pod opieką nauczyciela prowadzącego.

Cykliczny raport z osiągniętych efektów oraz bieżące modyfikacje Programu, dostosowane do Twoich postępów i wyników.

Certyfikat potwierdzający Twój udział w Programie i efekty osiągnięte przez Ciebie.

Oferujemy:

Diagnozę uzdolnień kierunkowych i cech osobowych.

Cykl indywidualnych zajęć dydaktycznych z wybranego przedmiotu.

Chcę otrzymać ofertę

Dla Partnera

Partnerom indywidualnym i biznesowym proponujemy różne formy współpracy:

• Przekazanie darowizny na działania Fundacji
  • Objęcie mecenatu nad realizacją Indywidualnego Programu Rozwoju przez podopiecznych Fundacji
  • Sponsorowanie projektów Fundacji
  • Objęcie Patronatem projektów Fundacji