O nas

Każdy z nas posiada wrodzone zdolności. Nie zawsze jesteśmy ich świadomi. Nie zawsze wiemy, jak je rozwijać. Jeśli odpowiednio wcześnie odkryjemy nasz talent i go rozwiniemy, przerodzi się w pasję, której poświęcimy czas wolny lub nawet życie zawodowe.

Fundacja Odkrywania Talentów i Rozwijania Pasji DA VINCI powstała, by pomagać dzieciom i młodzieży w odkrywaniu talentów, rozwijaniu ich i przeradzaniu w pasje

W nazwie Fundacji widnieje nazwisko Leonarda da Vinci, który był wszechstronnie utalentowany w dziedzinach artystycznych oraz naukowych. Nawiązanie to stanowi odniesienie do działalności Fundacji, którą jest odkrywanie i rozwijanie różnorodnych talentów i pasji  u młodych ludzi.

Misja i cele

Misją naszej Fundacji jest odkrywanie talentów i rozwijanie pasji.

Celem Fundacji jest wspieranie  rozwoju talentów dzieci i młodzieży w wieku: 9-14 lat poprzez rozwój osobowy oraz edukację w dziedzinach nauki, sztuki i sportu.

E-Szymanska-fundacja-davinci

Ludzie fundacji

Elżbieta Szymańska – Prezes Zarządu

Inicjatorka i założycielka Fundacji.

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, wykładowca na studiach MBA w Polish Open University, obecnie wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości.

Od ponad 10 lat szefowa działu odpowiedzialnego za sponsoring, akcje specjalne, planowanie, badania i rozwój w Agencji Reklamy Polskiego Radia.

Prywatnie: rodzic – koordynator działań dziecka – laureata licznych konkursów ogólnopolskich z geografii, matematyki i języka angielskiego, w tym konkursu kuratoryjnego; zdobywcy stypendium Sapere Auso dla uzdolnionej młodzieży za wybitne osiągnięcia naukowe, twórcze i społeczne.

Statut fundacji

Partner instytucjonalny